!Doprava zadarmo od 62 EUR!
Neohodnotené

Palo santo - vzácny aróma olej z Ekvádoru

Vzácny 100% esenciálny aromatický olej z ekvádorského dreva má príjemnú a upokojujúcu vôňu, navodzuje pohodu a má harmonizujúce účinky.

Arómaterapia pre telo a dušu.

Skladom
€36,60 –19 % €29,30 / ks
Kategória: Produkty
Záruka: 2 roky
Pôvod: Ekvádor
Titibibri PaloSanto Olej 2000x2000 web
Akcia
€36,60 –19 %

Palo santo - esenciálny aróma olej

Za šamanmi do Ekvádoru

Zabudnite na každodenný stres a objavte tajomstvo esenciálneho oleja Palo Santo, ktorého nezameniteľná, intenzívna a príjemne upokojujúca vôňa vás očarí. Výrobky z Palo santo sú veľmi cenné a sú symbolom tej najlepšej arómaterapie. Palo santo je hodný svojho mena - v preklade totiž znamená "sväté drevo". Olej je dobre známy v ekvádorskej oblasti Manabí, kde strom Bursera graveolens už po stáročia rastie a domorodí obyvatelia ho používajú pri tradičných rituáloch na harmonizáciu tela a ducha, na liečbu chorôb a ako prírodný repelent proti hmyzu. Jeho upokojujúca vôňa prináša pokoj a pohodu, zmierňuje stres, zmierňuje úzkosť a pomáha pri zaspávaní. Objavte silu esenciálneho oleja Palo santo a vydajte sa s nami na cestu za zdravím a rovnováhou tela i duše.

Výroba šetrná k životnému prostrediu

Esenciálny olej Palo santo sa získava destiláciou s vodnou parou bez chemických prísad. Na výrobu oleja sa nevyrúbu žiadne živé stromy Bursera graveolens, ale spracujú sa len tie, ktoré odumrú. Tieto stromy ležia na mieste a časom získavajú svoju charakteristickú arómu. Miestni obyvatelia tieto spadnuté stromy vyhľadávajú v lese a až potom z nich získavajú esenciálny olej.

Ako vám môže olej Palo santo pomôcť

A teraz to najdôležitejšie - používanie nášho oleja Palo Santo. Má širokú škálu účinkov a môže byť vaším prirodzeným zdrojom harmónie a pohody. Pomáha zmierňovať stres a napätie, zmierňuje depresiu a úzkosť. Jeho upokojujúca vôňa vám pomôže zaspať, tlmí bolesti a migrény. Pôsobí protizápalovo, posilňuje imunitu a môže pôsobiť ako prírodný repelent.

Tradičné využitie oleja Palo santo

 • Arómaterapia
 • Odstránenie stresu, napätia a emocionálnej nestability
 • Odstránenie depresie, úzkosti a pocitu strachu
 • Upokojujúce účinky, pomoc so zaspávaním a kvalitným spánkom
 • Úľava od bolesti a pomoc pri migréne
 • Podpora koncentrácie a kreativity
 • Prehĺbenie zážitku z meditácie
 • Proti alergiám
 • Podpora imunity
 • Pri infekciách dýchacích ciest
 • Prírodný repelent

Je dôležité zdôrazniť, že esenciálny olej Palo santo je prírodný produkt a nie farmaceutický výrobok. Všetky uvedené účinky sú však zdokumentované v tradičnej medicíne.

Odporúčané použitie

Bolesť: V prípade bolesti naneste kvapku oleja na postihnuté miesto a zľahka masírujte, kým sa olej nevstrebe.

Psychika: Kvapku oleja si naneste na hruď v úrovni srdca, na nos a na zátylok.

Arómaterapia: Palo santo má teplú exotickú vôňu s kokosovým podtónom. Navodzuje pokoj a pohodu a uvoľňuje napätie.

Masáž: nakvapkajte si kvapku Palo Santo do rúk a použite ju ako masážny olej - priaznivo pôsobí na krvný obeh a dodáva energiu.

Upozornenie: Pri aplikácii väčšieho množstva oleja na pokožku než niekoľko kvapiek používajte olej len v kombinácii s rastlinnými olejmi. Mohol by spôsobiť podráždenie pokožky.

Obsah balenia

Zloženie: olej z Bursera graveolens (Palo santo)

Variant: 7,5 ml

Krajina pôvodu: Ekvádor

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Len na vonkajšie použitie. Pri aplikácii na pokožku používajte olej len v kombinácii s rastlinnými olejmi. Môže spôsobiť podráždenie pokožky.

Späť do obchodu