!Doprava zadarmo od 62 EUR!
Neohodnotené

Palo santo s moringou - unikátny aróma olej

Esenciálny olej zo vzácneho ekvádorského dreva v kombinácii s prvotriednym moringovým olejom z Etiópie má príjemnú a upokojujúcu vôňu, navodzuje pohodu a má harmonizujúce účinky.

Arómaterapia pre telo a dušu.

Skladom
€16,40 –15 % €13,90 / ks
Kategória: Produkty
Záruka: 2 roky
Pôvod: Ekvádor a Etiópia
olej 30
Akcia Tip
€16,40 –15 %

Palo santo s moringou - jedinečný aróma olej

Keď Ekvádor a Etiópia povedia áno

Zabudnite na každodenný stres a objavte tajomstvo esenciálneho oleja Palo Santo, ktorého nezameniteľná, intenzívna a príjemne upokojujúca vôňa vás očarí. Výrobky Palo santo sú veľmi cenné a sú symbolom tej najlepšej aromaterapie. Palo santo je hodný svojho mena - v preklade totiž znamená "sväté drevo". Olej je dobre známy v ekvádorskej oblasti Manabí, kde strom Bursera graveolens rastie už stáročia a domorodí obyvatelia ho od pradávna používajú pri tradičných rituáloch na harmonizáciu tela a ducha, na liečbu chorôb a ako prírodný repelent proti hmyzu. Jeho upokojujúca vôňa prináša pokoj a pohodu, zmierňuje stres, zmierňuje úzkosť a pomáha pri zaspávaní.

Vytvorili sme variant s naším prémiovým moringovým olejom, čím sme na trhu vytvorili jedinečný produkt kombinujúci poklady z Ekvádoru a Etiópie. Vydajte sa s nami na cestu za zdravím a rovnováhou tela i duše a ponorte sa do tajomstiev aromaterapie so zmesou našich prémiových olejov.

Pôvod a výroba našich olejov

Esenciálny olej Palo santo sa získava destiláciou s vodnou parou bez chemických prísad. Na výrobu oleja sa nevyrúbu žiadne živé stromy Bursera graveolens, ale spracujú sa len tie, ktoré odumrú. Tieto stromy ležia na mieste a časom získavajú svoju charakteristickú arómu. Miestni obyvatelia tieto spadnuté stromy vyhľadávajú v lese a až potom z nich získavajú esenciálny olej.
Na výrobu moringového oleja zo semien Moringa oleifera používame český lis, ktorý sme priviezli do Etiópie, kde osobne dohliadame na jeho výrobu a stálu kvalitu. Olej zo semien je lisovaný šetrne a za studena, aby si zachoval čo najviac živín. Jeho kvalita je opakovane potvrdená medzinárodným certifikátom ECOCERT.

Tradičné využitie

 • Arómaterapia
 • Odstránenie stresu, napätia a emocionálnej nestability
 • Odstránenie depresie, úzkosti a pocitu strachu
 • Upokojujúce účinky, pomoc so zaspávaním a kvalitným spánkom
 • Úľava od bolesti a pomoc pri migréne
 • Podpora koncentrácie a kreativity
 • Prehĺbenie zážitku z meditácie
 • Proti alergiám
 • Podpora imunity
 • Pri infekciách dýchacích ciest
 • Prírodný repelent

Je dôležité zdôrazniť, že esenciálny olej Palo santo je prírodný produkt a nie farmaceutický výrobok. Všetky uvedené účinky sú však zdokumentované v tradičnej medicíne.

Odporúčané použitie

Bolesť: V prípade bolesti naneste kvapku oleja na postihnuté miesto a zľahka masírujte, kým sa olej nevstrebe.

Psychika: Kvapku oleja si naneste na hruď v úrovni srdca, na nos a na zátylok.

Aromaterapia: Palo santo má teplú exotickú vôňu s kokosovým podtónom. Navodzuje pokoj a pohodu a uvoľňuje napätie.

Masáž: nakvapkajte si kvapku Palo Santo do rúk a použite ju ako masážny olej - priaznivo pôsobí na krvný obeh a dodáva energiu.

Upozornenie: Pri aplikácii väčšieho množstva oleja než niekoľko kvapiek na pokožku používajte olej len v kombinácii s rastlinnými olejmi. Mohol by spôsobiť podráždenie pokožky.

Obsah balenia

Zloženie: Bursera graveolens olej 70%, Moringa oleifera olej 30%

Variant: 5 ml

Krajina pôvodu: Ekvádor, Etiópia

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Len na vonkajšie použitie. Pri aplikácii na pokožku používajte olej len v kombinácii s rastlinnými olejmi. Môže spôsobiť podráždenie pokožky.

Späť do obchodu