!Doprava zadarmo od 62 EUR!
Neohodnotené

Mango sušené, 100% prírodné

100% prírodné sušené kúsky manga priamo od farmárov z Etiópie.

Naše mango je úplne dozreté v mieste pestovania, takže je prirodzene sladké a voňavé.

S každým kúskom sa ponorte do tropického raja chutí, či už ste doma alebo na cestách.

Skladom
€4,30 / balenie
Kategória: Pochúťky z exotiky
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Pôvod: Etiópia

Sušené mango z Etiópie

Pôvod a kvalita nášho sušeného manga

Naše sušené mango pochádza z južnej Etiópie, kde príroda spojila svoje sily so šikovnými rukami miestnych farmárov a farmárok. Mango je úplne dozreté v Etiópii, vďaka čomu si zachováva svoju jedinečnú prirodzenú sladkosť, šťavnatosť a vitamíny. Mango sa vždy lúpe, krája a suší na vrchole zrelosti. A to je všetko. Bez pridaných sladidiel, aróm a konzervačných látok. Každý kúsok je starostlivo vybraný a s láskou sušený, aby si zachoval svoju prirodzenú chuť a intenzívnu arómu.

Zdravie v každom kúsku

Sušené mango je nielen chutnou pochúťkou, ale aj skvelým zdrojom výživných látok. Poskytuje bohatý prísun vitamínu A, ktorý podporuje zrak a zdravie pokožky. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C je sušené mango účinným spojencom na posilnenie imunitného systému. Obsahuje aj vitamíny skupiny B, ktoré prispievajú k optimálnej funkcii metabolizmu a energie. Sušené mango je tiež prirodzeným zdrojom antioxidantov, ktoré chránia bunky v tele a podporujú celkové zdravie.

Kedy siahnuť po sušenom mangu    

Sušené mango nemusí byť len zdravým občerstvením, ale môže byť aj skvelým parťákom pre rôzne jedlá. Jeho sladká chuť a intenzívna vôňa dodajú vašim jedlám nový rozmer. Jeho chuť je ideálna do kaše, ktorú povýši na novú úroveň. Ak na raňajky radi konzumujete biely jogurt, pridaním sušeného manga mu môžete dodať tropický nádych - nie je nič lepšie ako dokonalá rovnováha medzi krémovitosťou jogurtu a sladkou chuťou manga! Nebojte sa, o nič neprídete ani vtedy, ak ste fanúšikom slaných jedál. Sušené mango v šalátoch zvýrazní ich sladkosť a dodá im prekvapivú textúru. Výborne sa hodí aj ku kuraciemu mäsu alebo do pikantných dresingov.

Zlepšenie karmy zaručené

Rovnako ako iné produkty, aj naše sušené mango poskytuje férové živobytie mnohým etiópskym rodinám. Vychutnajte si kúsok slnka v každom súste a podporte miestnu komunitu v Etiópii.

Obsah balenia

Zloženie: Mango sušené, 100% prírodné

Hmotnosť: 100g

Po otvorení ihneď spotrebujte.

Krajina pôvodu: Etiópia

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 22 °C.

Späť do obchodu