!Doprava zadarmo od 62 EUR!
Neohodnotené

Kampotské korenie červené z Kambodže

Kampotské korenie sa považuje za najkvalitnejšie korenie na svete. Pozdvihnite svoj gurmánsky zážitok z jedla a ohromte svoje chuťové bunky dokonalou a vyváženou chuťou svojich pokrmov.

Vyberte si z troch veľkostí balenia!

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€4,30 €7 €9 od €4,30 –9 % –10 % –14 % až –14 % €3,90 / ks €6,30 / ks €7,70 / ks od €3,90 / ks
Kategória: Produkty
Pôvod: Kambodža
pile dried red kampot pepper closeup white background 218419085
Akcia
€4,30 €7 €9 od €4,30 –9 % –10 % –14 % až –14 %

Kampotské korenie červené

 Kráľ korenia

Kampotské korenie je pomenované podľa regiónu, kde sa vyrába, podobne ako parmezán alebo šampanské. Považuje sa za najlepšie korenie na svete. Je to vďaka jedinečným podmienkam, v ktorých sa pestuje - kambodžská provincia Kampot má ideálne podnebie a pôdu na pestovanie korenia. Navyše sa toto exkluzívne korenie ručne zbiera guľôčka po guľôčke a následne sa jemne lúpe, aby sa zachovala jeho jedinečná chuť, vôňa a výnimočná kvalita. Spestrite si život a doprajte si jedinečnú chuť a vôňu kambodžských diaľok.

Ako chutí červené Kampotské korenie

Červené kampotské korenie sa často označuje ako "kráľ vôní". Chuť červeného Kampotského korenia sa vyznačuje ovocnou arómou - jemnou sladkosťou pripomínajúcou jazmín, ktorá prechádza do príjemnej štipľavosti.

Či už ho použijete v kombinácii s mäsom alebo ovocím, červené Kampotské korenie ponúka jedinečnú paletu chutí, ktorá vám otvorí nový svet kulinárskych možností. Pozdvihnite svoj gurmánsky zážitok z jedla s naším exkluzívnym ručne zbieraným červeným korením Kampot a ohromte svoje chuťové bunky dokonalou vyváženosťou chutí svojich pokrmov.

Kedy siahnuť po červenom korení

 Je výborný do sladkých dezertov s ovocím alebo priamo do ovocných pudingov. A korenie v kombinácii s čokoládou? To je skutočná lahôdka.

Môžete ho však použiť aj na ochutenie diviny, rýb a morských plodov.

Vaším pomocníkom bude aj v studenej kuchyni, pri príprave vegetariánskych jedál, šalátov, zeleniny, vajec alebo zeleninových polievok.

Obsah balenia

Zloženie: Kampotské korenie celé – červené

Varianty: 20g, 40g alebo 50g

Minimálna trvanlivosť do: 05/2025

Krajina pôvodu: Kambodža

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C.

Viete, že...?

Korenie je vlastne ovocie?

Korenie je plod piepra čierneho (Piper nigrum)?

Čierne korenie je vždyzelená popínavá rastlina, ktorá vzdialene pripomína chmeľ. Dorastá do dĺžky 15 metrov a môže sa dožiť až 60 rokov.

Späť do obchodu