!Doprava zadarmo od 62 EUR!
Neohodnotené

Banán sušený, 100% prírodný

100% prírodné sušené kúsky banánov priamo od farmárov z Etiópie.

Naše banány sú úplne dozreté v mieste pestovania, takže sú prirodzene sladké a voňavé.

S každým kúskom sa ponorte do tropického raja chutí, či už ste doma alebo na cestách.

Skladom
€3,10 / balenie
Kategória: Pochúťky z exotiky
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Pôvod: Etiópia

Sušený banán z Etiópie

Pôvod a kvalita nášho sušeného banánu

Naše 100 % prírodné sušené banány ručne pestujú a sušia ženy - farmárky v Etiópii. Celý proces prebieha na jednom mieste, takže jeho sladká chuť a vôňa zostáva intenzívna aj bez pridania cukru alebo akýchkoľvek dochucovadiel. Každý kúsok je starostlivo vybraný a s láskou usušený, aby si zachoval svoju prirodzenú chuť a intenzívnu arómu. Je preto ideálnou zdravou pochúťkou, po ktorej môžete kedykoľvek siahnuť. Nestratí sa ani pri vašich pekárskych dobrodružstvách, dodá vašim produktom nádych exotiky.

Sušený banán - nestarnúca klasika

Banán je bohatý na draslík, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní zdravého srdcového rytmu a optimálneho krvného tlaku. Vďaka obsahu vitamínu B6 pomáha sušený banán podporovať normálnu funkciu nervového systému a metabolizmu. Prináša tiež prirodzenú sladkosť bez pridaného cukru a ponúka prírodné vitamíny a minerály. Či už si chcete dopriať zdravú desiatu alebo potrebujete rýchly zdroj energie, sušené banány sú vynikajúcou voľbou pre celkové zdravie a chuťový zážitok. Ponorte sa do sveta našich lahodných sušených banánov a doprajte si chvíľku exotiky, ktorá vám zdvihne náladu.

Kľúč k sladkému pečeniu

Jedinečná sladká chuť sušeného banánu dokonale ladí s jogurtom, dodáva mu výraznú arómu a dodáva jemnosť domácemu müsli alebo granole - chuťou prekoná všetky, ktoré ste doteraz kupovali. V neodolateľnej kombinácii s horkou čokoládou sa hodí do vlastnoručne vyrobených energetických tyčiniek, ktoré slúžia ako rýchly zdroj energie počas celého dňa. Jednoducho oslnivá zmes sladkosti a energie, ktorej plný potenciál objavíte najmä počas zdravého sladkého pečenia!

Zlepšenie karmy zaručené

Podobne ako iné produkty, aj naše sušené banány poskytujú férové živobytie pre mnohé etiópske rodiny. Vychutnajte si kúsok slnka v každom súste a podporte miestnu komunitu v Etiópii.

Obsah balenia

Zloženie: Banán sušený, 100% prírodný

Hmotnosť: 100g

Po otvorení ihneď spotrebujte.

Krajina pôvodu: Etiópia

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 22 °C.

Späť do obchodu