!Doprava zadarmo od 62 EUR!
Neohodnotené

Ananás sušený, 100% prírodný

100% prírodné sušené kúsky ananásu priamo od farmárov z Etiópie.

Náš ananás je úplne dozretý v mieste pestovania, takže je prirodzene sladký a voňavý.

Ponorte sa s každým sústom do tropického raja chutí, či už ste doma alebo na cestách.

Skladom
€4,30 / balenie
Kategória: Pochúťky z exotiky
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Pôvod: Etiópia
Ananas 900 x
Novinka

Sušený ananás z Etiópie

Pôvod a kvalita nášho sušeného ananásu

Náš sušený ananás pochádza z južnej Etiópie, kde príroda spojila svoje sily so šikovnými rukami miestnych farmárov a farmárok. Ananás úplne dozrieva v Etiópii, vďaka čomu si zachováva svoju jedinečnú prirodzenú sladkosť, šťavnatosť a vitamíny. Ananás sa vždy lúpe, krája a suší na vrchole zrelosti. A to je všetko. Bez pridaných sladidiel, aróm a konzervačných látok. Každý kúsok je starostlivo vybraný a s láskou sušený, aby si zachoval svoju prirodzenú chuť a intenzívnu arómu.

Zdravie v každom kúsku

Ananás je tropický poklad bohatý na vitamín C. Podporuje imunitný systém a zlepšuje stav pokožky. Vďaka obsahu vitamínu B6 prispieva k normálnej činnosti nervového systému a metabolizmu. Obsahuje aj minerálne látky, napríklad draslík, ktorý je nevyhnutný na udržanie správneho srdcového rytmu a optimálneho krvného tlaku. Antioxidanty obsiahnuté v ananáse chránia organizmus pred oxidačným stresom.

Otvorte balenie nášho sušeného ananásu a ponorte sa do lahodného sveta jedinečných chutí. Vďaka absencii pridaného cukru je sušený ananás nielen chutnou desiatou, ale aj zdravým potešením pre vaše chuťové poháriky. Vychutnajte si každé sústo a nechajte sa uniesť jeho vôňou a prirodzenou sladkou chuťou.

Všestranná ingrediencia

Sušený ananás nie je len o lahodnej chuti, ale aj o všestrannosti vo vašej kuchyni. Sušený ananás môžete použiť ako prísadu do muffinov alebo rôznych koláčov - dodá im sladkú chuť a šťavnatosť. Vďaka svojej typickej chuti sa s obľubou pridáva aj do rôznych jedál, najmä v ázijskej kuchyni, jeho sladkokyslá chuť dodá vášmu šalátu alebo kari úplne nový rozmer! Môže sa použiť aj ako tajná prísada do koktailov, ktorým dodá tropický nádych a počas letných dní poslúži ako príjemné osvieženie pre všetkých členov rodiny.

Zlepšenie karmy zaručené

Podobne ako iné produkty, aj náš sušený ananás poskytuje férové živobytie pre mnohé etiópske rodiny. Vychutnajte si kúsok slnka v každom súste a podporte miestnu komunitu v Etiópii.

Obsah balenia

Zloženie: Ananás sušený, 100% prírodný

Hmotnosť: 100g

Po otvorení ihneď spotrebujte.

Krajina pôvodu: Etiópia

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 22 °C.

Späť do obchodu